Location : Home > B > BZX84-B13,235
BZX84-B13,235
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-B13,235 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-B13,235 RoHS Compliant 39614 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84-B13,235 standard package with RoHS 46700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX84-B13,235 DIODE ZENER 13V 250MW SOT23 241500 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E6000000AAET Crystals and Oscillators Crystals 6MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
XZHBBCAANF-32.000000 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal 20pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
MMBZ5229B-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 350MW SOT23-3
MMBZ5229B-7-F ON/MOT/FSC 39716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMBZ5229B-7-F ON/MOT/FSC 39716 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
MMBZ5229B-7-F ON/MOT/FSC 43120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MMBZ5229B-7-F ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ2S068M0L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 150MW SSMINI2
DZ2S068M0L 567894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2S068M0L Panasonic 602000 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2S068M0L Panasonic 139360 17+/18+ DIODE ZENER 6.8V 150MW SSMINI2 FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2S068M0L Panasonic 241590 1538+ DIODE ZENER 6.8V 150MW SSMINI2 Alphatek Technology Limited
1973730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1973730000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1973730000 Weidmuller 157750 2016+ SCD-THR 3.81/04/90G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
7V27000002 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 8pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)