Location : Home > B > BZX79C2V4
BZX79C2V4
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79C2V4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79C2V4 25000 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-040-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
310-43-142-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1786983 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786983 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786983 Phoenix Contact 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1786983 Phoenix Contact 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452896 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)