Location : Home > B > BZX79-C7V5,133
BZX79-C7V5,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C7V5,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C7V5,133 standard package with RoHS 46220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX79-C7V5,133 DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4755E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 1W DO204AL
3EZ3.9DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 3W DO204AL
3EZ3.9DE3/TR12 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBZ5939B-E3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 3W DO214AA
SMBZ5939B-E3/5B 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMBZ5939B-E3/5B 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMBZ5939B-E3/5B 641165 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SMBZ5939B-E3/5B 11641 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
VS-20ETF02S-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 20A TO263AB
1-796922-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate