Location : Home > B > BZX79-C7V5,113
BZX79-C7V5,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C7V5,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C7V5,113 DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7A12000062 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À20ppm Crystal 18pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
BS10-D IC 38870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS10-D Panduit Corp 8000 2012+ BUTT SPLICE NON INS 12-10AWG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
292304-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal