Location : Home > B > BZX79-C43,133
BZX79-C43,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C43,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C43,133 DIODE ZENER 43V 500MW DO-35 241750 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX79-C43,133 DIODE ZENER 43V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387307503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate