Location : Home > B > BZX79-C3V9,143
BZX79-C3V9,143
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C3V9,143 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C3V9,143 RoHS Compliant 39894 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-C3V9,143 RoHS Compliant 39894 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX79-C3V9,143 standard package with RoHS 46950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX79-C3V9,143 DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EW03625100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
EW03625100J0G Amphenol FCI 156970 2016+ 1016 TB SOC WF PCB/DOWN Unitronix Electronics Limited
EW03625100J0G IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24710000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ24710000J0G Amphenol FCI 147550 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ24710000J0G IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24710000J0G NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72309-7044BLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
72309-7044BLF Amphenol FCI 157240 2016+ USB S/D TH LF Unitronix Electronics Limited
72309-7044BLF Amphenol FCI 299130 2016+ USB S/D TH LF Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72309-7044BLF FCI 3285 PROGressive TECHnologies EUROPE
SIT1602AI-12-18S-48.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 48MHZ
OSTHG202080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTHG202080 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHG202080 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHG202080 On Shore Technology Inc. 156980 2016+ CONN TERM BLOCK 20POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1914090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1914090000 Weidmuller 157750 2016+ LMZF 5/12/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1914090000 Weidmuller 289050 2016+ LMZF 5/12/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YF11015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
YF11015000J0G Amphenol FCI 147070 2016+ 500 TB RIS CLA 3RD-LEVEL Unitronix Electronics Limited
YF11015000J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YF11015000J0G NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1833042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
1833042 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1833042 Phoenix Contact 297930 2016+ TERM BLOCK 1POS SIDE PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com