Location : Home > B > BZX79-C3V9,113
BZX79-C3V9,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C3V9,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C3V9,113 DIODE ZENER 3.9V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5248B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
MMSZ5248B-7 DIODES 15230 14-15+ 1206 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ5248B-7 IC 36220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MMSZ5248B-7 STOCK 43080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0386006404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
7910330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-26 AWG
7910330000 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7910330000 Weidmuller 288990 2016+ TERM BLK DISCONNECT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7910330000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK DISCONNECT SIMEN Electronics Co.,Ltd
1042480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 6-16 AWG
1042480000 Weidmuller 147650 2016+ TERMINAL WDU 10/ZR BLUE Unitronix Electronics Limited
0397130003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1776159-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776159-3 TE Connectivity AMP Connectors 147320 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1776159-3 TE Connectivity AMP Connectors 287810 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995036 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole