Location : Home > B > BZX79-C3V3,133
BZX79-C3V3,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C3V3,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C3V3,133 RoHS Compliant 39414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-C3V3,133 DIODE ZENER 3.3V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DDZ19Q-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER SOD123
MMBZ4627-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
MMBZ4627-E3-08 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4627-E3-08 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
APTM20AM10STG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 200V 175A SP4
APTM20AM10STG Microsemi 13291 12+ SP4 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
APTM20AM10STG Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AUIRF3805S-7P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 160A D2PAK-7
AUIRF3805S-7P INFINEON 357 20+PB D2PAK7-Lead IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AUIRF3805S-7P IRF 18627 20+PB D2PAK-7 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
0387215404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws