Location : Home > B > BZX79-C36,133
BZX79-C36,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C36,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C36,133 SOD27 10000 PHILIPS/NXP 1128+ newinstock WLParts Electronics ltd
BZX79-C36,133 DIODE ZENER 36V 500MW DO-35 241680 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLZ20B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD80
TLZ20B-GS08 40064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TLZ20B-GS08 IC 38602 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TLZ20B-GS08 STOCK 173050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TLZ20B-GS08 VISHAY 30000 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TZX9V1D-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
TZX9V1D-TR IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZX9V1D-TR NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZX9V1D-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 9.1 Volt 0.5W 1 EKT Electronics Co., Ltd
FQD16N25CTM_F080 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 16A DPAK
FQD16N25CTM_F080 Fairchild 139890 NEW RoHS MOSFET N-CH 250V 16A DPAK FindCores Electronics Inc.
FQD16N25CTM_F080 Fairchild 242120 1538+ MOSFET N-CH 250V 16A DPAK Alphatek Technology Limited
FQD16N25CTM_F080 FAIRCHILD 46000 16+ TO-252 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FQD16N25CTM_F080 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387200303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1616450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1616450000 Weidmuller 147370 2016+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE Unitronix Electronics Limited
1616450000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE EKT Electronics Co., Ltd
1616450000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/LED 24DC BEIGE SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELFH09110J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH09110J Amphenol PCD 157060 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
ELFH09110J IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH09110J NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11513 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.938" (23.83mm) Tin
11513 Caterpillar 8000 15+ TERMINAL DB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
11513 Caterpillar 890 15+ TERMINAL DB enkaite Electronics Co., Ltd
DCP-USBCB-HD Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro AB USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Panel Mount, Through Hole
DCP-USBCB-HD IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCP-USBCB-HD NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
151439 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 6 Stud Circular 22 AWG Crimp
151439 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
151439 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
151439 Original 38094 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
151439 Semiconductor 31445 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-170823-6 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Clear 0.250" (6.35mm)
1-170823-6 TE Connectivity AMP Connectors 147010 2016+ SLEEVE FOR 250 F Unitronix Electronics Limited
1-170823-6 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ SLEEVE FOR 250 F Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-87-103-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-87-103-41-001101 Preci-Dip 157340 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-103-41-001101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com