Location : Home > B > BZX79-C12,133
BZX79-C12,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-C12,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-C12,133 RoHS Compliant 39534 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-C12,133 DIODE ZENER 12V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325105-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325105-04-0 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0391002107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
0387106903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
38720-6210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws