Location : Home > B > BZX79-B68,113
BZX79-B68,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-B68,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-B68,113 RoHS Compliant 39994 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-B68,113 DIODE ZENER 68V 500MW DO-35 242050 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX79-B68,113 standard package with RoHS 46850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
208CNQ060 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE MODULE 60V 100A TO244AB
CVCO55CL-0640-0690 Crystals and Oscillators VCOs (Voltage Controlled Oscillators) Center Frequency 665MHz Voltage Controlled Oscillator 0.3 ~ 4.7 V 6.5 ¡À1.5 dBm -12 dBc
CVCO55CL-0640-0690 6798954 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CVCO55CL-0640-0690 CRYSTEKMICROWAVE 10000 WLParts Electronics ltd
SC35VB160-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB