Location : Home > B > BZX79-B62,133
BZX79-B62,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-B62,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-B62,133 RoHS Compliant 39564 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-B62,133 DIODE VREG 62V 500MW DO-35 242200 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX79-B62,133 standard package with RoHS 46250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4003GPHM3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
1037010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037010000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037010000 Weidmuller 147280 2016+ CONN HEADER 3POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1037010000 Weidmuller 287950 2016+ CONN HEADER 3POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com