Location : Home > B > BZX79-B5V6,133
BZX79-B5V6,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-B5V6,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-B5V6,133 DIODE ZENER 5.6V 500MW DO-35 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK22203030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22203030J0G Amphenol FCI 157280 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22203030J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22203030J0G NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AI-12-33E-2.097152E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 2.097152MHZ OE
7Q24002001 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz Clipped Sine Wave TCXO Oscillator Surface Mount 3.3V
691313510006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
691313510006 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
691313510006 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
52267 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 2 AWG Crimp
52267 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52267 Original 39826 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
52267 Semiconductor 21733 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
52267 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1897403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)