Location : Home > B > BZX79-B24,133
BZX79-B24,133
Share on FacebookShare on Facebook
BZX79-B24,133 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX79-B24,133 RoHS Compliant 39744 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-B24,133 DIODE VREG 24V 500MW DO-35 241990 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX79-B24,133 standard package with RoHS 46820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5945AP/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
1N5945AP/TR8 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2EZ170D5E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 170V 2W DO204AL
2EZ170D5E3/TR8 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX55B6V8-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
BZX55B6V8-TR NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX55B6V8-TR Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX55B6V8-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 6.8 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
FDZ206P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 13A BGA
FDZ206P Electronics 27021 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDZ206P IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP204205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
LP204205 Eaton 147310 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
LP204205 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP204205 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1841210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole