Location : Home > B > BZX585-C56,115
BZX585-C56,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C56,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C56,115 DIODE ZENER 56V 300MW SOD523 139690 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX585-C56,115 standard package with RoHS 46540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAJ4743E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 2W DO214AC
SMAJ4743E3/TR13 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4743E3/TR13 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX384B11-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
BZX384B11-HE3-18 IC 38700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384B11-HE3-18 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V507515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.200" (5.08mm) Board Mount
V507515000J0G Amphenol FCI 147690 2016+ 508 TB PL PL FIXED/TYPE Unitronix Electronics Limited
V507515000J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V507515000J0G NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VL08525100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL08525100J0G Amphenol FCI 147140 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VL08525100J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL08525100J0G NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1629140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1629140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 180 ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1629140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 180 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1629140000 Weidmuller 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com