Location : Home > B > BZX585-C2V4,115
BZX585-C2V4,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C2V4,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C2V4,115 24000 Philips Semiconducto 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX585-C2V4,115 standard package with RoHS 46540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX585-C2V4,115 RoHS Compliant 39504 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX585-C2V4,115 DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TFZGTR9.1B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW TUMD2
TFZGTR9.1B NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TFZGTR9.1B ROHM Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
TFZGTR9.1B ROHM Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes Diode Zener Single 7.985V 3 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
OQ15550100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ15550100J0G Amphenol FCI 147140 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ15550100J0G IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15550100J0G NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS08118C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS08118C00J0G Amphenol FCI 147620 2016+ 350 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS08118C00J0G IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS08118C00J0G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742657-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742657-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 18-22AWG EKT Electronics Co., Ltd
1742657-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPTACLE 18-22AWG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 12.5pF 55 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SOJ
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS EPSON 139910 17+/18+ CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS EPSON 32135 1538+ CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS EPSON 57559 2015+ CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-206 32.7680KA-A0: ROHS EPSON 78850 2015+ CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1755503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1755503 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1755503 Electronics 25151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1755503 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1937040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Green, Yellow 2 Piece