Location : Home > B > BZX585-C22,115
BZX585-C22,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-C22,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-C22,115 DIODE ZENER 22V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX585-C22,115 standard package with RoHS 46500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX585-C22,115 RoHS Compliant 39414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5233B-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6V 500MW DO35
1N5233B-T Distributor 100110 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N5233B-T Original 39554 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1N5233B-T STOCK 145630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
YK61109030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61109030J0G Amphenol FCI 147050 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61109030J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61109030J0G NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291380 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 2 ASY C
SIT8208AC-G3-33E-48.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 48MHZ OE
TJ06515700J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ06515700J0G Amphenol FCI 147610 2016+ 508 TB PLU PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
TJ06515700J0G IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ06515700J0G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395290002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)