Location : Home > B > BZX585-B2V7,115
BZX585-B2V7,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-B2V7,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-B2V7,115 DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523 139770 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX585-B2V7,115 standard package with RoHS 46520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5377B/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 5W T18
1N5949BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 1.5W DO204AL
1N5949BE3/TR13 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-10MQ060NTRPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA
VS-10MQ060NTRPBF VISHAY 992 10+ SMA WLParts Electronics ltd
VS-10MQ060NTRPBF VISHAYSEMI 8750 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
S1G-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A SMA