Location : Home > B > BZX585-B20,115
BZX585-B20,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX585-B20,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX585-B20,115 DIODE ZENER 20V 300MW SOD523 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX585-B20,115 RoHS Compliant 39624 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX585-B20,115 standard package with RoHS 46380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 59 4 ASY
0395021510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
SIT8924AA-23-33N-30.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 30MHZ NC
2512-3-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.219" (5.56mm) Tin-Lead
2512-3-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298190 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19073-0019 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19073-0019 Original 38285 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
19073-0019 Semiconductor 21843 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1862975 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1862975 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1862975 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1862975 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8256AI-22-33E-156.253906Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 156.253906MHZ OE
1305-0-15-01-47-01-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.025" ~ 0.037" (0.64mm ~ 0.94mm) Standard Tail Press-Fit, Knurled
2314-4-01-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.093" (2.36mm) Dia
2314-4-01-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
63951-8 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated