Location : Home > B > BZX55F16-TR
BZX55F16-TR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSS84PL6327HTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 170MA SOT-23
BSS84PL6327HTSA1 IC 38530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSS84PL6327HTSA1 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQ2360EES-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 4.4A TO236
SQ2360EES-T1-GE3 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQ2360EES-T1-GE3 VISHAY 19200 14-15+ SOT-23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SQ2360EES-T1-GE3 Vishay Siliconix 231780 1538+ MOSFET N-CH 60V 4.4A TO236 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SQ2360EES-T1-GE3 Vishay Siliconix 689000 1525+ MOSFET N-CH 60V 4.4A TO236 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQD6N50CTM_F080 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 4.5A DPAK
FQD6N50CTM_F080 Fairchild 242220 1538+ MOSFET N-CH 500V 4.5A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FQD6N50CTM_F080 Fairchild 593300 1525+ MOSFET N-CH 500V 4.5A DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FQD6N50CTM_F080 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQD6N50CTM_F080 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CSA2K-E3/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GPP 2A 800V DO-214AC SMA
6135006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 1/0-14 AWG
6135006 Curtis Industries 147210 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU YLW 16MM Unitronix Electronics Limited
6135006 Curtis Industries 287910 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU YLW 16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6135006 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395177406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
EM222110H Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EM222110H Eaton 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
EM222110H IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM222110H NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5787745-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal