Location : Home > B > BZX55C4V7_T50A
BZX55C4V7_T50A
Share on FacebookShare on Facebook
BZX55C4V7_T50A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX55C4V7_T50A DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 242280 Fairchild 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX55C4V7_T50A DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 8000 Fairchild Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
BZX55C4V7_T50A DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 242280 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX55C4V7_T50A Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX55C4V7_T50A DIODE ZENER 4.7V 500MW DO-35 8000 Fairchild Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431610-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431610-11-0 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-049-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
34-6823-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN
34-6823-90T Aries Electronics 147690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Unitronix Electronics Limited
34-6823-90T Aries Electronics 295800 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-6823-90T IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF11-10DS-2DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
432300-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432300-18-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-018-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-018-40-002101 Preci-Dip 157360 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-018-40-002101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PHR-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
PHR-5 JST 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
PHR-5 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1014780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014780000 Weidmuller 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014780000 Weidmuller 287690 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com