Location : Home > B > BZX55C30_T50R
BZX55C30_T50R
Share on FacebookShare on Facebook
BZX55C30_T50R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX55C30_T50R DIODE ZENER 30V 500MW DO-35 242060 Fairchild 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX55C30_T50R DIODE ZENER 30V 500MW DO-35 8000 Fairchild Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
BZX55C30_T50R DIODE ZENER 30V 500MW DO-35 242060 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX55C30_T50R DIODE ZENER 30V 500MW DO-35 8000 Fairchild Semiconductor 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC-106.250MBD-T Crystals and Oscillators Oscillators 106.25MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 30mA Enable/Disable
TC-106.250MBD-T IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC-106.250MBD-T TXC CORPORATION 42415 1538+ OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TC-106.250MBD-T TXC CORPORATION 57839 2015+ OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-106.250MBD-T TXC CORPORATION 88110 2015+ OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VX30123000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
VX30123000J0G Amphenol FCI 157120 2016+ 350 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
VX30123000J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX30123000J0G NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1774802001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1774802001 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1774802001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1774802001 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 6POS 5.08MM BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1746635 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1746635 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1746635 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1862917 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1862917 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1862917 Electronics 26050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1862917 Phoenix Contact 288050 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546220-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546220-0 IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546220-0 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK 10POS 35DEG .200 T/H Unitronix Electronics Limited
1-1546220-0 TE Connectivity AMP Connectors 298950 2016+ TERM BLOCK 10POS 35DEG .200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9993780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
9993780000 Weidmuller 157040 2016+ CONN BLOCK TERM PCB 5.0MM 10POS Unitronix Electronics Limited
9993780000 Weidmuller 288610 2016+ CONN BLOCK TERM PCB 5.0MM 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1121DI2-011.0590 Crystals and Oscillators Oscillators 11.059MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
DSC1121DI2-011.0590 Micrel Inc 139560 NEW RoHS OSC MEMS 11.0590MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Inc.
DSC1121DI2-011.0590 Micrel Inc 41785 1538+ OSC MEMS 11.0590MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
DSC1121DI2-011.0590 Micrel Inc 57209 2015+ OSC MEMS 11.0590MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1121DI2-011.0590 Micrel Inc 88390 2015+ OSC MEMS 11.0590MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
805 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards TERMINAL STRIP STD 1 POS
805 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805 Preci-Dip 298110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805 Preci-Dip 297750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-83-128-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-83-128-41-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-83-128-41-001101 Preci-Dip 277350 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-147071-8 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.045" (1.14mm) Square
60802-6 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole 0.058" (1.47mm) Dia