Location : Home > B > BZX384-C75,115
BZX384-C75,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C75,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C75,115 standard package with RoHS 46880 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX384-C75,115 RoHS Compliant 39384 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX384-C75,115 DIODE ZENER 75V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VW20103000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VW20103000J0G Amphenol FCI 157430 2016+ 350 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
VW20103000J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VW20103000J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792045 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792045 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1792045 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1792045 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1925867 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925867 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1925867 Phoenix Contact 288130 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com