Location : Home > B > BZX384-C6V2,115
BZX384-C6V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C6V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-C6V2,115 9800 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-C6V2,115 standard package with RoHS 47140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX384-C6V2,115 RoHS Compliant 39674 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387100804 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws