Location : Home > B > BZX384-C36,115
BZX384-C36,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C36,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C36,115 RoHS Compliant 39624 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C36,115 standard package with RoHS 46380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C36,115 DIODE ZENER 36V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N3033DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W DO213AB
JANTX1N3033DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N3033DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
1546927-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate