Location : Home > B > BZX384-C2V4,115
BZX384-C2V4,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C2V4,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C2V4,115 RoHS Compliant 40074 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C2V4,115 standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C2V4,115 DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ30D2E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W DO204AL
3EZ30D2E3/TR8 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI6968BEDQ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 5.2A 8-TSSOP
SI6968BEDQ-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI6968BEDQ-T1-GE3 SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SI6968BEDQ-T1-GE3 VISHAY 12368 14-15+ TSSOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SI6968BEDQ-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET N-CH DUAL 20V 6.5A 8TSSOP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6A4TA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 6A R-6
41124.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
41124.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 31MM EKT Electronics Co., Ltd