Location : Home > B > BZX384-C2V4,115
BZX384-C2V4,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C2V4,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C2V4,115 RoHS Compliant 40074 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C2V4,115 standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C2V4,115 DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2601XATR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2601XATR CTS-Frequency Controls 140050 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2601XATR CTS-Frequency Controls 140050 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2601XATR CTS-Frequency Controls 32275 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2601XATR CTS-Frequency Controls 97930 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F2501XALR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2501XALR CTS-Frequency Controls 139980 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2501XALR CTS-Frequency Controls 139980 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2501XALR CTS-Frequency Controls 32205 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2501XALR CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3070312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3070312 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3070312 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK TEST DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
0395033008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0191930269 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 4 AWG Crimp