Location : Home > B > BZX384-C18,115
BZX384-C18,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C18,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C18,115 DIODE ZENER 18V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-C18,115 9800 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-C18,115 standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX384-C18,115 RoHS Compliant 39404 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A10410307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A10410307 Eaton 147770 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A10410307 IC 40540 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10410307 NEW 99090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AV-41.600MAGQ-T Crystals and Oscillators Crystals 41.6MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD
AV-41.600MAGQ-T TXC CORPORATION 57799 2015+ CRYSTAL 41.6000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
AV-41.600MAGQ-T TXC CORPORATION 89110 2015+ CRYSTAL 41.6000MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AV-41.600MAGQ-T TXC CORPORATION 89110 2015+ CRYSTAL 41.6000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AV-41.600MAGQ-T TXC CORPORATION 89110 2015+ CRYSTAL 41.6000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX6V2C,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW ALF2
NZX6V2C,133 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NZX6V2C,133 654798 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZX6V2C,133 NXP 241520 1538+ DIODE ZENER 6.2V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
HW12505000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW12505000J0G Amphenol FCI 157220 2016+ 508 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW12505000J0G IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW12505000J0G NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1748422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)