Location : Home > B > BZX384-C16,115
BZX384-C16,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-C16,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-C16,115 RoHS Compliant 39704 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C16,115 standard package with RoHS 46910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX384-C16,115 DIODE ZENER 16V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N4121DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 500MW DO213AA
JANTXV1N4121DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTXV1N4121DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ GLASS SURFACE MOUNT 0.5 WATT ZENERS WLParts Electronics ltd
H509A05100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H509A05100J0G Amphenol FCI 156990 2016+ 750 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H509A05100J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H509A05100J0G NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MM5Z75V Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 200MW SOD523F
MM5Z75V . 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MM5Z75V ON/MOT/FSC 43240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7V-24.576MAAE-T Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 57769 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7V-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 62495 1538+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Alphatek Technology Limited
7V-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 78990 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7V-24.576MAAE-T TXC CORPORATION 78990 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284514-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
284514-4 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284514-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
284514-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 4POS STR 3.5MM EKT Electronics Co., Ltd
284514-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 4POS STR 3.5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd