Location : Home > B > BZX384-B8V2,115
BZX384-B8V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-B8V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-B8V2,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-B8V2,115 RoHS Compliant 39574 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-B8V2,115 9800 NXP 12+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-B8V2,115 standard package with RoHS 46730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4754P/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 1W DO204AL
HUF76423D3S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 20A DPAK
HUF76423D3S Electronics 27540 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HUF76423D3S Electronics 27540 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RGL34A-E3/98 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 500MA DO213AA
RGL34A-E3/98 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGL34A-E3/98 ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RGL34A-E3/98 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RGL34A-E3/98 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching 50 Volt 0.5A 150ns 10 Amp I EKT Electronics Co., Ltd
1N4002GP-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
1N4002GP-E3/54 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1N4002GP-E3/54 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1149440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole