Location : Home > B > BZX384-B8V2,115
BZX384-B8V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-B8V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-B8V2,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-B8V2,115 RoHS Compliant 39574 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX384-B8V2,115 9800 NXP 12+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-B8V2,115 standard package with RoHS 46730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1SMB5931BT3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 3W SMB
1SMB5931BT3 Distributor 110490 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1SMB5931BT3 ON-SEMI SC 2500 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1SMB5931BT3 ONSEMI 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
1SMB5913BT3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 3W SMB
1SMB5913BT3 Distributor 110890 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1SMB5913BT3 ONSemicond 850000 2016 SMB-2 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1SMB5913BT3 STOCK 43240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0387090063 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 58 3 ASY C
3003800 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3003800 Phoenix Contact 287690 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 10.4MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP111-E Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal Series 30 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP111-E CTS-Frequency Controls 57809 2015+ CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP111-E CTS-Frequency Controls 88390 2015+ CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP111-E IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP111-E NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F40033IAT Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F40033IAT CTS-Frequency Controls 31775 1538+ CRYSTAL 40.000 MHZ 10PF SMT Alphatek Technology Limited
416F40033IAT CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 40.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40033IAT CTS-Frequency Controls 77710 2015+ CRYSTAL 40.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2281636 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 15 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Sub, Male 12-24 AWG
2281636 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2281636 Phoenix Contact 147640 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2281636 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3075090 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel Gray 2 Piece, Snap Lock