Location : Home > B > BZX384-B51,115
BZX384-B51,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-B51,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-B51,115 DIODE ZENER 51V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384-B51,115 9800 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-B51,115 standard package with RoHS 46410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX384-B51,115 RoHS Compliant 39354 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XSHCCLNANF-25.000000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 70 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
JANTX1N5542CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW DO213AA
JANTX1N5542CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N5542CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ LEADLESS PACKAGE FOR SURFACE MOUNT ZENER DIODE 500mW WLParts Electronics ltd
VX36103100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VX36103100J0G Amphenol FCI 156980 2016+ 350 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
VX36103100J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX36103100J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020003-H071B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020003-H071B01LF Amphenol FCI 147240 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020003-H071B01LF Amphenol FCI 288370 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020003-H071B01LF IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395205005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0398801221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole