Location : Home > B > BZX384-B43,115
BZX384-B43,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX384-B43,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX384-B43,115 72000 Philips Semiconducto 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX384-B43,115 standard package with RoHS 46720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX384-B43,115 RoHS Compliant 39844 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX384-B43,115 DIODE ZENER 43V 300MW SOD323 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25035CAR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25035CAR CTS-Frequency Controls 139760 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25035CAR CTS-Frequency Controls 139760 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25035CAR CTS-Frequency Controls 31985 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25035CAR CTS-Frequency Controls 57409 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JANTXV1N3827CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1W DO213AB
SG-310SCF 12.0000MC3 Crystals and Oscillators Oscillators 12MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Standby (Power Down)
SG-310SCF 12.0000MC3 EPSON 42335 1538+ OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
SG-310SCF 12.0000MC3 EPSON 57759 2015+ OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SCF 12.0000MC3 EPSON 78190 2015+ OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-310SCF 12.0000MC3 EPSON 78190 2015+ OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7W-7.3728MBE-T Crystals and Oscillators Oscillators 7.3728MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 20mA Enable/Disable
7W-7.3728MBE-T TXC CORPORATION 57029 2015+ OSCILLATOR XO 7.3728MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7W-7.3728MBE-T TXC CORPORATION 61755 1538+ OSCILLATOR XO 7.3728MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
7W-7.3728MBE-T TXC CORPORATION 89130 2015+ OSCILLATOR XO 7.3728MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7W-7.3728MBE-T TXC CORPORATION 89130 2015+ OSCILLATOR XO 7.3728MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW16300200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW16300200J0G Amphenol FCI 157680 2016+ 381 TB SPRING PLUG WF Unitronix Electronics Limited
HW16300200J0G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW16300200J0G NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7083150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OSTV7083150 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7083150 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7083150 On Shore Technology Inc. 147530 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
416F44025ITT Crystals and Oscillators Crystals 44MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 139930 17+/18+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 32155 1538+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 57579 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F44025ITT CTS-Frequency Controls 77930 2015+ CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0397360002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755664 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1755664 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1755664 N/A 334 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1755664 Phoenix Contact 147090 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1755664 Phoenix Contact 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com