Location : Home > B > BZX284-C8V2,115
BZX284-C8V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C8V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C8V2,115 DIODE ZENER 8.2V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX284-C8V2,115 RoHS Compliant 39974 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F32022ALR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32022ALR CTS-Frequency Controls 140030 17+/18+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F32022ALR CTS-Frequency Controls 140030 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32022ALR CTS-Frequency Controls 42255 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32022ALR CTS-Frequency Controls 57679 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T38063-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38063-02-0 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38063-02-0 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GL061F33CDT Crystals and Oscillators Crystals 6.144MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL061F33CDT IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL061F33CDT NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GSB412137CHR Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 3.1, Superspeed+ Receptacle Connector 9 Position Through Hole, Vertical
GSB412137CHR IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GSB412137CHR NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R5.5-5 JST 12888 2016+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
R5.5-5 original 37724 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
R5.5-5 Semiconductor 21803 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SIT1618BA-73-XXN-40.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 40MHZ NC
1-284093-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-284093-4 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284093-4 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLK TOP ENTRY 14POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284093-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-284093-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK TOP ENTRY 14POS 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1776261-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1776261-4 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1776261-4 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1776261-4 987764 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
94842 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94842 37625 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
94842 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
94842 STOCK 45220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
714-87-127-31-012101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-87-127-31-012101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-127-31-012101 Preci-Dip 279150 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com