Location : Home > B > BZX284-C6V2,115
BZX284-C6V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C6V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK60508230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60508230J0G Amphenol FCI 147390 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60508230J0G IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60508230J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VK10525000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
VK10525000J0G Amphenol FCI 157210 2016+ 508 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK10525000J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK10525000J0G NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW09500500J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW09500500J0G Amphenol FCI 157290 2016+ 508 TB SPR PLU WF MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW09500500J0G IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW09500500J0G NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779381 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole