Location : Home > B > BZX284-C6V2,115
BZX284-C6V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C6V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282961-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
282961-6 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282961-6 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
282961-6 TE Connectivity AMP Connectors 297830 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-2SH4B-1 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers CONN HEADER 2POS
PS-2SH4B-1 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-2SH4B-1 JAE Electronics 157180 2016+ CONN HEADER 2POS Unitronix Electronics Limited
PS-2SH4B-1 NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-053-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-053-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .197 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-053-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0701070005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
0022011042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
0022011042 3 2014 ELECTRION
0022011042 MOL 768 Electronic Universe
0022011042 molex 10800 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
1-5102160-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-5102160-0 Electronics 27679 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-5102160-0 Electronics 27679 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-5102160-0 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
926209-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
926209-4 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
926209-4 Semiconductor 32045 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
926209-4 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
926209-4 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
917781-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
917781-1 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ CONN HEADER 3POS VERT TIN 2.5MM Unitronix Electronics Limited
917781-1 TE Connectivity AMP Connectors 288950 2016+ CONN HEADER 3POS VERT TIN 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873690600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)