Location : Home > B > BZX284-C12,115
BZX284-C12,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C12,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C12,115 DIODE ZENER 12V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX284-C12,115 RoHS Compliant 39714 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6WWV-04-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6WWV-04-008 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387800202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws