Location : Home > B > BZX284-C10,115
BZX284-C10,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX284-C10,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX284-C10,115 DIODE ZENER 10V 400MW SOD110 232260 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX284-C10,115 IC diodes 10000 N/A 1128+ newinstock WLParts Electronics ltd
BZX284-C10,115 DIODE ZENER 10V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
BZX284-C10,115 DIODE ZENER 10V 400MW SOD110 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2278319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
2278319 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2278319 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2278319 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com