Location : Home > B > BZV85-C6V2,113
BZV85-C6V2,113
Share on FacebookShare on Facebook
BZV85-C6V2,113 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV85-C6V2,113 DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO-41 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV85-C6V2,113 standard package with RoHS 46240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284051-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284051-4 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284051-4 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1-284051-4 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-87-156-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold