Location : Home > B > BZV55C5V1-TP
BZV55C5V1-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55C5V1-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55C5V1-TP DIODE ZENER 500MW 5.1V MINIMELF 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV55C5V1-TP standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55C5V1-TP RoHS Compliant 39626 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT4115CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 1W DO216
BZM55B15-TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 500MW MICROMELF
BZM55B15-TR3 IC 38820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZM55B15-TR3 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZM55B15-TR3 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZM55B15-TR3 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 15 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
64-9144 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 14A DIRECTFET