Location : Home > B > BZV55C4V7-TP
BZV55C4V7-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55C4V7-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55C4V7-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZV55C4V7-TP DIODE ZENER 500MW 4.7V MINIMELF 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV55C4V7-TP standard package with RoHS 46970 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55C4V7-TP RoHS Compliant 40436 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387600407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)