Location : Home > B > BZV55-C62,135
BZV55-C62,135
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55-C62,135 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55-C62,135 RoHS Compliant 39746 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZV55-C62,135 DIODE ZENER 62V 500MW SOD80C 262030 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZV55-C62,135 standard package with RoHS 46350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ62D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 3W DO204AL
3EZ62D5E3/TR12 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAZ5926B-E3/61 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 500MW DO214AC
SMAZ5926B-E3/61 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMAZ5926B-E3/61 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SMAZ5926B-E3/61 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMAZ5926B-E3/61 11641 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
UF1006-M3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE 1A 800V 75NS DO-41
1977040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1977040000 Weidmuller 147250 2016+ SC 3.81/02/135F 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1775014001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775014001 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775014001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 90 3POS TIN 350RL EKT Electronics Co., Ltd
1775014001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 90 3POS TIN 350RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd