Location : Home > B > BZV55-B6V2,115
BZV55-B6V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55-B6V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55-B6V2,115 standard package with RoHS 46450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55-B6V2,115 RoHS Compliant 39846 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZV55-B6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80C 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430710-01-0 Curtis Industries 147720 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430710-01-0 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1905120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-30 AWG
1905120000 Weidmuller 147050 2016+ TERMINAL WPE 4/ZR Unitronix Electronics Limited
1905120000 Weidmuller 288130 2016+ TERMINAL WPE 4/ZR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769492 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole