Location : Home > B > BZV55-B3V3,115
BZV55-B3V3,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55-B3V3,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55-B3V3,115 9800 NXP 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZV55-B3V3,115 standard package with RoHS 46310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55-B3V3,115 RoHS Compliant 40406 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZV55-B3V3,115 DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD80C 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F30022CTR Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F30022CTR CTS-Frequency Controls 139980 NEW RoHS CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F30022CTR CTS-Frequency Controls 42205 1538+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F30022CTR CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F30022CTR CTS-Frequency Controls 97570 2015+ CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
JANTX1N2980B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 10W DO213AA
JANTX1N2980B IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTX1N2980B NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JANTX1N2980B 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
445I33J27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
1597260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1597260000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1597260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 7POS 90 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1597260000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com