Location : Home > B > BZV55-B22,115
BZV55-B22,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZV55-B22,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZV55-B22,115 DIODE ZENER 22V 500MW SOD80C 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV55-B22,115 standard package with RoHS 46940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZV55-B22,115 RoHS Compliant 40036 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TZMC16-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
TZMC16-GS08 VISHAY 12330 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TZMC16-GS08 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTA-24.576MHZ-XR-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 24.576MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
PV18-10LFX-C IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV18-10LFX-C NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV18-10LFX-C Panduit Corp 157260 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
OSTVK053150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK053150 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK053150 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK053150 On Shore Technology Inc. 147790 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS 45DEG 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284094-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-284094-4 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284094-4 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 14POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284094-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 14POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
1-284094-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 14POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd