Location : Home > B > BZT52C9V1-TP
BZT52C9V1-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C9V1-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C9V1-TP RoHS Compliant 37414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZT52C9V1-TP standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZT52C9V1-TP DIODE ZENER 500MW 9.1V SOD123 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5365E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 5W T18
2EZ190D5 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 190V 2W DO204AL
2EZ190D5 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2EZ190D5 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX585-B43,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 300MW SOD523
BZX585-B43,115 IC 36080 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX585-B43,115 NXP 139660 NEW RoHS DIODE ZENER 43V 300MW SOD523 FindCores Electronics Inc.
BZX585-B43,115 STOCK 47070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
431703-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws