Location : Home > B > BZT52C9V1-TP
BZT52C9V1-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C9V1-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C9V1-TP RoHS Compliant 37414 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZT52C9V1-TP standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZT52C9V1-TP DIODE ZENER 500MW 9.1V SOD123 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7M-16.9344MAAJ-T Crystals and Oscillators Crystals 16.9344MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7M-16.9344MAAJ-T Original 39824 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
7M-16.9344MAAJ-T STOCK 46080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7M-16.9344MAAJ-T TXC CORPORATION 42425 1538+ CRYSTAL 16.9344MHZ 18PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0387190533 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate