Location : Home > B > BZT52C8V2-7
BZT52C8V2-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C8V2-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C8V2-7-F DIODES SOD-12.. 4176 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C8V2-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C8V2-7 DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD-123 232060 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190586 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395305006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)