Location : Home > B > BZT52C7V5-TP
BZT52C7V5-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C7V5-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C7V5-TP DIODE ZENER 500MW 7.5V SOD123 139560 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C7V5-TP DIODE ZENER 500MW 7.5V SOD123 261940 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C7V5-TP DIODE ZENER 500MW 7.5V SOD123 139560 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C7V5-TP DIODE ZENER 500MW 7.5V SOD123 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C7V5-TP DIODE ZENER 500MW 7.5V SOD123 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FA-20H 40.0000MF15Z-AC3 Crystals and Oscillators Crystals 40MHz ¡À10ppm Crystal 9pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 75¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-20H 40.0000MF15Z-AC3 789456 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1546306-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws
1546306-4 Electronics 25099 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1546306-4 IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1546306-4 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2715814 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 14-30 AWG
2715814 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2715814 Phoenix Contact 147270 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM Unitronix Electronics Limited
2715814 Phoenix Contact 8000 2012+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM EKT Electronics Co., Ltd