Location : Home > B > BZT52C6V8T-TP
BZT52C6V8T-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C6V8T-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C6V8T-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C6V8T-TP DIODE ZENER 6.8V 100MW SOD-523 140080 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C6V8T-TP DIODE ZENER 6.8V 100MW SOD-523 242310 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C6V8T-TP DIODE ZENER 6.8V 100MW SOD-523 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C6V8T-TP DIODE ZENER 6.8V 100MW SOD-523 140080 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430712-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430712-08-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-037-10-173101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-10-173101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-037-10-173101 Preci-Dip 287370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com